Dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Obsługa Klienta - Nasza firma zwraca szczególną uwagę na jakość i obsługę klienta, jest to klucz do dalszego sukcesu. Wiemy, że w dzisiejszych czasach, gdzie jest wiele firm, świadczących podobne usługi, obsługa klienta oraz kontakt osobisty jest ważne dla dalszej współpracy. 

Doświadczenie - Nasze doświadczenie w zakresie cięcia strumieniem wody przy użyciu różnorodnych materiałów to zasługa naszych wykwalifikowanych pracowników oraz nasze zaangażowanie w obsługę klienta. 10 lat doświadczeń w dostarczaniu produktów o wysokiej jakości, terminowość dostaw obrobionych elementów w konkurencyjnych cenach.

Jakość usług - Koncentrujemy się na wykonaniu dokładnie takiego produktu, który będzie zgodny z wymaganą dokładnością jaką klient sobie życzy i dostarczanie na czas naszym kontrachentom w całej Polsce jak i za granicą. 

Nasza zdolność obróbcza - Oprócz wysoko wykwalifikowanej siły roboczej, jesteśmy wyposażeni w oszczędne obrabiarki CNC, jak również tradycyjne maszyny. Posiadamy maszyny najlepszych firm, co oznacza, że możemy ciąć materiały dokładniej i szybciej niż nasi konkurenci korzystający ze starszych, wolniejszych urządzeń. 

Precyzyjne cięcie strumieniem wodnym x2
Posiadamy dwie maszyny do cięcia wodą znana nam bliżej jako Waterjet. Możliwość cięcia gabarytów do 4,2m.

Oferujemy pełny zakres usług cięcia strumieniem wodnym dla wielu branż.
Z wykorzystaniem najnowszych maszyn, możemy osiągnąć niespotykaną jak dotąd wysoką tolerancję cięcia różnorodnych materiałów:począwszy od stali, tworzyw sztucznych, kamienia, gumy do pianki.